Událoti za měsíc listopad 2019

Jiří Hradil  Sdílet článek na nebo

V nočních hodinách dne 1.11.2019 prováděli strážníci asistenci na HU UNO, kde došlo k fyzickému napadení mezi rodinnými příslušníky. Celou věc si na místě převzala …

V nočních hodinách dne 1.11.2019 prováděli strážníci asistenci na HU UNO, kde došlo k fyzickému napadení mezi rodinnými příslušníky. Celou věc si na místě převzala PČR.

Dne 4.11.2019 ve večerních hodinách bylo strážníkům oznámeno zaměstnancem ČD, že se v prostoru vlakového nádraží nachází podnapilá osoba, která se zde chová nevhodně. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že osoba je v silně podnapilém stavu, není schopna chůze a má zranění na hlavě. Na místo byla přivolána RZS, která ji převezla do nemocnice na ošetření.

Dne 7.11.2019 v 10:30 hod. bylo ve spolupráci s PČR prováděno pátrání po osobě, která utekla z nemocnice s vážným zraněním hlavy. Kontrolou celého města se osobu nepodařilo nalézt. Pátrání bylo odvoláno v 11:20 hod., kdy byla pohřešovaná osoba nalezena v místě bydliště.

Dne 9.11.2019 v nočních hodinách bylo oznámeno, že dochází k rušení nočního klidu hlasitou hudbou v lokalitě Brožkův kopec. Strážníky na místě bylo zjištěno, že zde probíhá oslava narozenin. Majitel objektu byl upozorněn na pozdní noční dobu a stížnosti spoluobčanů, na což hudbu ihned ztišil.

Dne 14.11.2019 v 22:50 hod. bylo strážníkům oznámeno, že prostoru křižovatky ul. Tyršova-Štursova je silně cítit plyn. Na místě strážníci zjistili, že je zde skutečně cítit plyn a na místo přivolali pohotovostní službu, která zajistila opravu přípojky.

Dne 15.11.2019 bylo oznámeno na služebnu MP, že v jednom z obchodních domů došlo k drobné krádeži zboží. Po provedení všech nezbytných úkonů byla věc vyřešena na místě uložením blokové pokuty.

Dne 26.11.2019 bylo strážníků oznámeno občankou NMNM, že se jim na zahradu zaběhl cizí pes. Strážníci na místě psa odchytili a dle evidenční známky, kterou měl pes na obojku, nebyl problém zjistit majitele a psa mu předat.