Události září 2020

Jiří Hradil  Sdílet článek na nebo

Ve večerních hodinách dne 2.9.2020 bylo strážníkům oznámeno z místní restaurace, že se zde nachází podnapilý host, který ruší ostatní návštěvníky a chová se nevhodně. …

Ve večerních hodinách dne 2.9.2020 bylo strážníkům oznámeno z místní restaurace, že se zde nachází podnapilý host, který ruší ostatní návštěvníky a chová se nevhodně. Strážníci po zjištění jeho totožnosti muže vyzvali, aby restauraci opustil, což dobrovolně učinil. Vzhledem k tomu, že nikdo z hostů nepožadoval dalšího šetření, byla věc vyřešena na místě.

Dne 7.9.2020 byla hlídka MP svědkem dopravní nehody na parkovišti Penny marketu, kde došlo ke střetu dvou osobních motorových vozidel bez zranění. Hlídka místo zajistila a pomohla účastníkům DN vyplnit formulář o dopravní nehodě.

Dne 8.9.2020 ve večerních hodinách prováděli strážníci na žádost urgentního příjmu nemocnice asistenci při převozu agresivního a podnapilého pacienta do PZS Jihlava k vystřízlivění.

V nočního hodinách dne 12.9.2020 bylo strážníkům oznámeno, že na ul. Sportovní dochází k rušení nočního klidu. Po příjezd na místo bylo zjištěno, že na zahradě jednoho z domů probíhá narozeninová oslava. Strážníci přítomné upozornili na rušení nočního klidu a vyzvali je, aby oslavu ihned ukončili, což učinili a odešli domů.

Dne 14.9.2020 prováděli strážníci asistenci při dopravní nehodě na ul. Malá, kde došlo ke střetu cyklisty a chodce. Hlídka MP byla u dopravní nehody první, ihned byla na místo přivolána RZS a ostatní složky IZS. Do jejich příjezdu byla zraněným poskytována první pomoc a zajišťováno místo nehody.

Městská policie informuje občany, že i nadále hledá zájemce na pozici „bezpečnostní asistent“, který by zajišťoval v ranních hodinách bezpečný přechod dětí a školní mládeže na přechodech pro chodce. Bližší informace u velitele MP, tč. 566 598 441, 776612033.