Události za měsíc únor

Jiří Hradil  Sdílet článek na nebo

Dne 6.2.2020 bylo oznámeno na služebnu MP občankou NMNM, že se na jejich pozemku nachází cizí pes. Strážníci na místě psa odchytili a zjistili, že …

Dne 6.2.2020 bylo oznámeno na služebnu MP občankou NMNM, že se na jejich pozemku nachází cizí pes. Strážníci na místě psa odchytili a zjistili, že má na obojku evidenční známku, díky které nebyl problém zjistit majitele a psa předat.

Dne 9.2.2020 bylo oznámeno ostrahou OD Penny, že byl v prodejně přistižen muž při krádeži zboží. Strážníci si na místě muže převzali a po provedení všech nezbytných úkonů, byla věc vyřešena na místě pokutou.

Dne 13.2.2020 ve večerních hodinách prováděli strážníci asistenci při převozu podnapilého pacienta z nemocnice do PZS Jihlava k vystřízlivění.

Dne 17.2.2020 strážníci opět převáželi podnapilou osobu do Jihlavy. V tomto případě byl muž kontrolován hlídkou na ul. Žďárská, kdy nebyl schopen chůze ani artikulace. Provedenou orientační dechovou zkouškou mu bylo naměřeno více jak 2 ‰ alkoholu v dechu.

Dne 19.2.2020 v odpoledních hodinách prováděli strážníci zákrok v budově autobusového nádraží, zde se nacházela dvojice, muž a žena, kteří se zde chovali vulgárně a popíjeli alkohol. Strážníci na místě osoby ztotožnili a vykázali z budovy.

Dne 24.2.2020 strážníci prováděli na žádost urgentního příjmu asistenci při převozu podnapilého pacienta z nemocnice do PZS Jihlava k vystřízlivění.

Dne 28.2.2020 bylo strážníkům oznámeno občanem z NMNM, že na ul. Žďárská je poškozený sloup osvětlení přechodu pro chodce, ze kterého vyčnívá el. kabel. Šetřením na místě bylo zjištěno, že k poškození došlo v důsledku dopravní nehody. Vozidlo ani řidič se však na místě nenacházel. Dalším šetřením bylo vozidlo nalezeno nedaleko místa dopravní nehody. Na místo byla přivolána hlídka PČR. Po chvíli se na místo dostavil i řidič vozidla a věc byla předána PČR.

Dne 29.2.2020 v dopoledních hodinách telefonicky žádala obyvatelka KODUSU strážníky o pomoc, při přemístění partnera, kterého sama neunese. Strážníci ve spolupráci s hlídkou PČR muže zvedli a přenesli na postel. Ke zranění nedošlo a muž nepožadoval žádné lékařské ošetření.

 
Dotazník