Události za měsíc srpen 2020

Jiří Hradil  Sdílet článek na nebo

Dne 2.8.2020 v odpoledních hodinách prováděli strážníci asistenci SDH Nové Město na Moravě při zahoření digestoře na ul. Drobného. Nedošlo k žádnému zranění osob, škoda …

Dne 2.8.2020 v odpoledních hodinách prováděli strážníci asistenci SDH Nové Město na Moravě při zahoření digestoře na ul. Drobného. Nedošlo k žádnému zranění osob, škoda byla způsobena pouze na vybavení bytu.

Dne 3.8.2020 bylo strážníkům oznámeno, že na ul. Veslařská došlo k dopravní nehodě a řidič vozidla z mísa odjel. Na místo byla přivolána skupina DN PČR Žďár nad Sázavou, která si věc na místě převzala. Vytěžením kamerového systému bylo následně vozidlo zjištěno a předáno PČR.

V nočních hodinách dne 5.8.2020 bylo oznámeno na služebnu MP, že v lokalitě Zahradníkův kout dochází k rušení nočního klidu. Strážníci na místě zjistili skupinku osob, kteří seděli před chatou a hlasitě si povídaly. Strážníky byly upozorněni na noční klid, na což ihned odešly do chaty spát.

Dne 8.8.2020 prováděli strážníci usměrňování dopravy při pořádání akce Na kole dětem, kdy zajišťovali plynulost cyklistického pelotonu.

Dne 8.8.2020 strážníci asistovali SDH NMNM při otevírání bytu na Tyršova, který si uživatel bytu omylem přivřel.

Dne 15.8.2018 v nočních hodinách řešili strážníci oznámení na rušení nočního klidu    na  ul. Pavlovova. Na místě bylo zjištěno, že si zde přítomné osoby pouští reprodukovanou hudbu na balkoně. Strážníci přítomné osoby upozornili na to, že svým jednáním ruší noční klid a    vyzvaly je ke zjednání nápravy, což okamžitě učinily a věc tak mohla být vyřešena na místě.

Městská policie informuje občany, že i nadále hledá zájemce na pozici „bezpečnostní asistent“, který by zajišťoval v ranních hodinách bezpečný přechod dětí a školní mládeže na přechodech pro chodce. Bližší informace u velitele MP, tč. 566 598 441, 776612033.

 
Dotazník