Události prosinec 2019

Jiří Hradil  Sdílet článek na nebo

Dne 8.12.2019 v dopoledních bylo strážníkům oznámeno, že v OD Penny Market byla přistižena žena při krádeži zboží. Strážníci na místě věc zadokumentovali a po …

Dne 8.12.2019 v dopoledních bylo strážníkům oznámeno, že v OD Penny Market byla přistižena žena při krádeži zboží. Strážníci na místě věc zadokumentovali a po provedení všech nezbytných úkonů vyřešili uložením pokuty.

Dne 15.12.2019 byl na služebně MP předán nález mobilního telefonu. Vzhledem k tomu, že telefon nebyl zablokovaný, podařilo se dle seznamu zjistit majitele a telefon v pořádku předat.

Dne 15.12.2019 bylo strážníkům oznámeno, že na ul. Masarykova se nachází větší skupinka osob, které se vzájemně napadají. Po příjezdu na místo se zde již nacházela hlídka PČR, která si věc převzala k dalšímu opatření. K žádný výtržnostem již nedocházelo a situaci na místě se podařilo uklidnit.

Dne 20.12.2019 bylo oznámeno, že na Kazimírově rybníku je k ledu přimrzlá husa. Strážníci na místě led rozbili a husa se přemístila na jiné místo. O celé záležitosti byl vyrozuměn i majitel.

Dne 21.12.2019 v podvečerních hodinách bylo oznámeno obsluhou BČS, že zde leží podnapilá osoba. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o muže, který není schopen chůze ani žádné komunikace. Provedenou orientační dechovou zkouškou bylo muži naměřeno 2.68 promile alkoholu v dechu. Následně byl převezen do PZS Jihlava k vystřízlivění.

V nočních hodinách dne 28.12.2019 řešili strážníci rušení nočního klidu na HU UNO. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že z jednoho bytu je slyšet hlasitá hudba a konverzace. Přítomné osoby byly upozorněny na rušení nočního klidu, hudbu ihned vypnuly a návštěva odešla pryč.

Dne 31.12.2019 bylo oznámeno na služebnu MP, že u OD Lidl je v trávě pootevřená šachta a hrozí zde nebezpečí zranění. Strážníci na místě šachtu uzavřeli a vyrozuměli odpovědné osoby.